Wystarczy, że chcesz COŚ pokazać – resztą zajmiemy się my

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Kilka słów o nas

Jesteśmy młodym zespołem z ogromnym zapałem do pracy. Pomaganie wyobraźni to nasza pasja od 5 lat i każdego dnia jest coraz większa. Dobro klienta i jego projektu jest dla nas najważniejsze, dlatego staramy się podchodzić do każdego tematu elastycznie. Ciągle się rozwijamy, inwestujemy w nowe oprogramowanie, szkolenia, sprzęty, po to, aby nie tylko nadążać nad dynamicznym rynkiem, ale i go wyprzedzać.

Jednym z naszych największych atutów, jest fakt, że Render Studio to nie praca, to codzienność, rodzina, zaangażowanie.

Nasz zespół, to wiele talentów w jednym miejscu

Każdy z nas jest specjalistą w dziedzinie w której czuje się jak ryba w wodzie.
Znamy trendy, które panują na rynku reklamy i promocji
Możemy wypromować nowy produkt, markę, jak i odświeżyć i ubrać stary wizerunek w zupełnie COŚ nowego.

Klienci, którzy nam zaufali

“Firma Marcin Bochniak RENDER STUDIO jest niezawodnym partnerem biznesowym w zakresie projektowania graficznego, koncepcji kreatywnych oraz organizacji wszelkich eventów. Zatrudnia wykwalifikowanych, solidnych i godnych zaufania pracowników. Ponadto studio jest nieocenionym doradcą w zakresie komunikacji marketingowej. Wyróżnia ich dbałość o szczegóły i poszukiwanie idealnego rozwiązania do skutku. Stoiska przygotowane przez nich zawsze są zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.

Nie mając żadnych uwag co do profesjonalizmu oraz lojalności wobec naszej spółki, z czystym sumieniem rekomendujemy firmę Marcin Bochniak RENDER STUDIO jako godnego partnera biznesowego. ”

ICB PHARMA

“W imieniu /…/ pragnę wyrazić swoje ogromne zadowolenie z ponad 2-letniej współpracy /…/ w zakresie usług marketingowych, a przede wszystkim przy wystawach, konferencjach, imprezach firmowych, scenografii, różnego typu stoisk i konstrukcji dla takich klientów jak Braster, GOV, Instytut Matki i Dziecka, LV Group, Magnum, Biogen, Damak, Totalizator Sportowy.

Wszystkie prace zlecone /…/ zostały wykonane z należytą dbałością, a terminowość i pełen profesjonalizm zasługuje na wyrazy uznania.

Z przyjemnością rekomenduje /… / jako partnera solidnego i godnego zaufania, oferującego usługi na najwyższym poziomie. “

XEMCON

” stale współpracujemy / … / w zakresie obsługi graficznej i realizacji różnych konferencji, sympozjów medycznych, targów itp. Agencja ta brała udział w prawie 100 projektach dla klientów takich jak Grupa Adamed, Mylan Sp. z o.o., Merz Pharma Group, Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo „ARKOP” Sp. z o.o., i wiele wiele innych.

Render Studio od początku wykazywało się profesjonalnym, ale i elastycznym podejściem do każdego projektu. Chętnie wspomagają własną inwencją twórczą i zawsze można liczyć na ich pomoc w rozwiązywaniu trudnych sytuacji. Bez najmniejszych przeszkód możemy polecić firmę jako profesjonalnego partnera, zaufanego współpracownika i autora wielu ciekawych pomysłów. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do zatrudnianych przez agencję pracowników. Zawsze wykazują się pracowitością i solidnością, niezależnie od okoliczności. “

NEO STANDS

“Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Projekty obejmowały współpracę przy organizacji:

konferencji oraz imprez firmowych dla takich klientów jak: Instytut Lotnictwa, Seat, Toyota, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Dolny Śląsk i wiele innych

/…/ w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta zachęcają do kontynuowania współpracy. “

EVENTS CENTER

“Power Events niniejszym listem potwierdza, iż /…/ jest naszym stałym i sprawdzonym partnerem. Agencja terminowo i rzetelnie współrealizowała z nami konferencje Volkswagen Crafter, Orange oraz KGHM Cuprum. /…/ realizował wszystkie powierzone zadania w sposób fachowy, bezpieczny i zgodny z naszymi wymaganiami jak i wymaganiami ze strony poszczególnych klientów. Power Events bardzo pozytywnie postrzega dotychczasową wzajemną współpracę, ceni doświadczenie śląskiego partnera i jego dbałość o szczegóły. “

POWER EVENTS

“Od samego początku firma wykazywała się profesjonalnym i indywidualnym, ale również elastycznym i kreatywnym podejściem do wyżej wymienionego projektu. Zlecenie przebiegło terminowo i zgodnie z oczekiwaniami, co stanowi dowód na to, iż wybór jej jako naszego partnera biznesowego był trafną decyzją.

Zrealizowane usługi stoją na najwyższym poziomie, zgodnym z oryginalnymi założeniami, oraz były wykonane w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, dzięki czemu z przyjemnością możemy polecić Render Studio innym zainteresowanym.”

STOWARZYSZENIE LAKIERNICTWA PRZEMYSŁOWEGO

” Z przyjemnością polecamy agencję /… / , która wykonuje dla nas różnego typu animacje, prezentacje multimedialne, zwiastuny, wizualizacje i spoty reklamowe /… / Agencja brała udział przy projektach brandów takich jak Calsberg, Vivus, Durex, Siniat, La Mania.

Usługi świadczone /… / są zawsze kompleksowe i o najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu krótkiego terminu realizacji. Rozpoczęta współpraca od samego początku przebiega sprawnie, terminowo i bardzo rzetelnie. Pomysły proponowane przez zaangażowane osoby zawsze były trafione i ciekawe. Nadal nasza współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze i mamy nadzieję, że owocami wspólnej pracy będziemy mogli cieszyć się przez długie lata. “

GRAPE FILM